Click For English

You are here : Main Page »

2009 yılından itibaren Kayseri’deki Erciyes Teknopark A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren LİFOS; Yazılım sektöründe, kendi geliştirdiği web uygulamaları ile müşterilerine, katma değerli çalışmalar ile hizmet vermektedir.

Gençliğin verdiği dinamizmle, öncelikle Kayseri ve bölgesinde, bilişim ve internet denildiğinde en çok tercih edilen, çözümde ve kalitede ilk akla gelen kurum olmayı hedeflemektedir. Lifos, tecrübe ve birikime sahip, uzman ve profesyonel kadrosu ile en gelişmiş teknolojik ürünleri kullanarak müşterilerine hizmet sunar.


Lifos Yazılım hızla gelişen internet ortamında herkesin bir web sayfasına sahip olması ve bu web sayfasını kolaylıkla geliştirebilmesi amacı ile geliştirdiği web uygulamalarını yine bu yönde geliştirmeye devam etmektedir.

Lifos, pratik web sihirbazı ile müşterinin beş dakika da site oluşturmasına olanak sağlıyor.  Oluşturulan bu site web sayfasında olması gereken bütün herşey modüller ile desteklenerek kolay kullanıma sunuluyor. Müşteri kolaylıkla sayfa tasarımını ve içeriğini yönetiyor. 

Lifos, pratik web sihirbazının yanı sıra e-ticaret, hosting, bayi tahsilat sistemi, e-mail hosting, toplu e-mail, ticari yazılımlar ve özel yazılımlar ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Lifos olarak, kaliteden ödün vermeden, sadece ürün veya hizmet satmanın değil; satış sonrası müşteri memnuniyetinin de devamlılığının önemine inanıyoruz ve bunu yerine getirmek için var gücümüz ile çalışmaktayız.

....This site is using ikobi.net web site generator

Lifos Yazılım Logo