Kayseri Web Tasarımı

Kayseri web tasarımı, web tasarımı kayseri, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Tasarımı Kayseri

web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Sitesi Kayseri

web sitesi kayseri, web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri işleri yapmaktadır.

Click For English

banner
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » ÜRÜNLER » E-Ticaretos

E-Ticaretos

E-Ticaret alışveriş yapmanın en pratik yoludur. Tüketiciler uygun fiyat ve karşılaştırma olanakları olduğundan internet üzerinden ürün almayı daha kazançlı bulurlar. Bu nedenle E-Ticaret hızla gelişmekte ve yaygınlaşmaktadır. Bu hızlı değişim karşısında artık firmlarda pazar ağını genişletip kar marjını yükseltmek için E-Ticaret 'e büyük önem vermektedir.

ETicaretos , işletmeninizin ürettiği ürün veya hizmetlerinizin internet ortamında tanıtımını, pazarlamasını ve satışını  yapmanıza imkân sağlayan bir E-Ticaret yazılımıdır.  E-Ticaretos işletme kapılarınızı dünyaya açarak 7/24 satış ve tanıtım yapmanıza olanak sağlar. Genişleyen pazar ağınız ile birlikte azalan maliyet kâr marjınızı da hızla yükseltecektir.

E-Ticaretos yaygın olarak kullanılan bankaların sanal poslarını içinde barındıran ve taktik seçenekleri sunan bir E-Ticaret yazılımıdır.

E-Ticaretos gelişmiş ve kolay kullanımlı yönetim paneli ile ücretsiz yüzlerce arayüze sahip bir E-Ticaret yazılımıdır.

E-Ticaretos Rapid 128 Bit SSL sertifikasına sahip güvenli bir E-Ticaret yazılımıdır.
Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım