Kayseri Web Tasarımı

Kayseri web tasarımı, web tasarımı kayseri, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Tasarımı Kayseri

web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Sitesi Kayseri

web sitesi kayseri, web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri işleri yapmaktadır.

Click For English

banner
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » REFERANSLAR » E-Pazarlama Çözümleri » Toplu E-Mail Sistemi

Toplu E-Mail Sistemi

Forum İstanbul

Forum İstanbul, İstanbul'un en büyük alışveriş merkezidir. Forum müşterilerine AVM'deki faaliyet ve promosyonları tanıtmak amacıyla Blazer E-Mail Marketing'i kullanmaktadır.

http://www.forumistanbul.com.tr/

ÖzSa Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.

ÖzSa Sigorta, Kayseri'nin en büyük sigorta şirketlerinden birisidir. Özsa Sig. müşerilerine ulaşmak için Blazer E-Mail Marketing sistemini kullanmaktadır.

http://www.ozsasigorta.com.tr/

TeknoGelişim.net

Tekno Gelişim, Kayseri'de reklam ve pazarlama çalışmaları yapmarken, müşterilerine ulaşmak için Blazer E-Mail Marketing sistemini kullanmaktadır.

http://www.teknogelisim.net/

Boyut Mühendislik İnş. Müş. Elek. Tic. Ltd. Şti.

Boyut Mühendislik, Kayseri'de başarılı konut projeleri ve müşavirlik hizmetleri ile tanınmaktadır. Boyut Müh. konut satış çalışmalarında Blazer E-Mail Marketing sistemini kullanmaktadır.

http://www.boyutmuhendislik.com.tr/

Nanosoft Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yazılım sektöründe Verim Ticari Seri ürünüyle tanınan Nanosoft, müşterilerine ve bayilerine ulaşmakta Blazer E-Mail Marketing sistemini kullanmaktadır.

http://www.nanosoft.com.tr/

Helios Digital Signage

Helios, uluslararası yaptığı çalışmalarda, ürünlerini tanıtmak ve müşterilerine ulaşmak için Blazer E-Mail Marketing sistemini kullanmaktadır.

http://www.argaios.com//


Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım