Kayseri Web Tasarımı

Kayseri web tasarımı, web tasarımı kayseri, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Tasarımı Kayseri

web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Sitesi Kayseri

web sitesi kayseri, web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri işleri yapmaktadır.

Click For English

banner
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » ÇÖZÜMLER » Digital Signage Çözümleri

Digital Signage Çözümleri

Digital Signage;  türkçe karşılığı dijital pano veya dijital tabela diyebiliriz. Digital Signage hava alanları, hastaneler, toplu taşıma noktaları, üniversiteler vb. sosyal alanlara monte edilen bir ekran ile IP üzerinden medya oynatmanıza olanak sağlar. TV reklamcılığının çok yüksek maliyetlerde olması ve hedef kitleye ulaşamama riski sonucunda Digital Signage gereksinim haline gelmiştir.

Digital Signage ürünlerinizi müşterilerinize hayatlarını kolaylaştırdığı gibi reklam veren şirketler açısından da doğru kitlelere istenilen en kısa zamanda ulaşmayı sağlamaktadır.

MPEG-1, MPEG-2 MP@HL, MPEG-4 Part 2, WMV9/VC-1 MP@, MPEG-4 AAC-LC, WMA9 gibi medya tiplerinin yanı sıra Kiosk ekran desteği ile birlikte sosyal alanlarda interaktif satışa imkan verir.Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım