Kayseri Web Tasarımı

Kayseri web tasarımı, web tasarımı kayseri, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Tasarımı Kayseri

web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Sitesi Kayseri

web sitesi kayseri, web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri işleri yapmaktadır.

Click For English

banner
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » ÇÖZÜMLER » Hosting Çözümleri » Kurumsal E-Mail Hosting

Kurumsal E-Mail Hosting

E-Mail günümüzün en etkili ve en çok kullanılan haberleşme araçlarından biridir. Çoğu şirketler departpanları arası ve şirket müşterileri ile iletişimini e-mail yoluyla sağlamaktadır. Bundan dolayı kesintisiz ve sorunsuz bir e-mail hostingi verimli bir çalışma hayatını da beraberinde getirir.

Normal web sayfanız ile birlikte verilen e-mail hosting paketleri bu ihtiyacınızı çoğu zaman karşılayamamakta ve ileri de sorunlar çıkarmaktadır. Lifos bu sorununuza çözüm olarak Kurumsal E-mail Hosting paketi hizmeti vermektedir. Kurumsal E-Mail Hosting paketi ile sınırsız, sorunsuz ve kesintisiz bir haberleşme sağlayarak verimli bir çalışma hayatına kavuşmuş olursunuz. Ayrıca anti-spam ve anti-virüs özelliği ile mail kutunuza gelebilecek spam ve virüsleri engelleyerek kendinizi güvende hissedersiniz.

Lifos E-Mail Hosting ile size verilen Yönetici Panelinden e-mail hesabı oluşturma, şifre değiştirme, yönlendirme, hesap kullanım kısıtlaması  vb. işlemleri yapabilirsiniz.

E-Mail Hosting paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım