Kayseri Web Tasarımı

Kayseri web tasarımı, web tasarımı kayseri, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Tasarımı Kayseri

web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Sitesi Kayseri

web sitesi kayseri, web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri işleri yapmaktadır.

Click For English

banner
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » ÇÖZÜMLER » İnternet Çözümleri » Tahsilat Sistemi

Tahsilat Sistemi

 Lifos Tahsilat Sistemi, toptancı veya tedarikçi firmanın hem bayilerinden hem de müşterilerinden tahsilat yapabilmesini sağlayan online bir sistemdir.

Çalışma Yöntemi
Bu sistemde her bir bayinin kendine özel giriş şifresi bulunmakta ve bayinin hem kendi ödemelerini hem de müşterilerinin ödemelerini kredi kartları ile toptancıya veya tedarikçiye yapabilmektedir. Sisteme sınırsız sayıda sanal pos tanımlanabilmekte ve yapılan tahsilatlarla ilgili raporlar alınabilmektedir.
 
Lifos BTS ürünü Kullanım Alanları:
    -  İşletmeye /mağazaya gidemeden, uzaktan ödeme yapmak isteyen bayi ve müşterilerin kullanımı,
    -  Müşteri kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen bayilerin kullanımı,
    -  Kart bilgisini evraka yazıp fakslamak istemeyen bayi ve müşterilerin kullanımı,
    -  Bayi veya müşteri yerinde teslimat esnasında tahsilat,
    -  Kredi kartı ile uzaktan bakiye ödemesi yapılmak istendiğinde,
    -  İşletme/mağaza içinde kullanım.

Güvenlik
Sistemimize ödeme yaptığınız kredi kartı bilgileri kesinlikle veri tabanında tutulmamaktadır. Bunun haricinde yapılan tüm işlemlerin bilgilerini veri tabanında saklamakta ve istenildiğinde işlemlerle ilgili raporlar alınabilmektedir.

Lifos Tahsilat Sistemi ile dünyada kullanılan tüm MasterCard ve Visa kartlarla ödeme yapılabilmektedir.
Online tahsilat sistemimizin altyapısı dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu GlobalSign 'ın 128 bit SSL sertifikası ile korumaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı sistemde kredi kartı ile yapılan işlemler yüksek seviyede şifrelenmekte ve kart bilgilerinin güvenliği sağlanmaktadır.

Test Edin
BTS yi test etmek için bizimler iletişime geçiniz.Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım