Kayseri Web Tasarımı

Kayseri web tasarımı, web tasarımı kayseri, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Tasarımı Kayseri

web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Sitesi Kayseri

web sitesi kayseri, web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri işleri yapmaktadır.

Click For English

banner
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » ÇÖZÜMLER » İnternet Çözümleri » E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

Lifos E-Ticaret Çözümleri firmaların internet üzerinden ürünlerinin son kullanıcı veya bayilere direk satış yapabilmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Lifos gerek B2B(Business to Business)(Şirketler arası), gerekse B2C(Business to Customer)(Son kullanacı satışı) için özel olarak tasarlanmış e-ticaret yazılımı e-ticarethane ile ve Tedarikçi bayi zincirleri arasındaki ödeme kanalı problemini gideren BTS (Bayi Tahsilat sistemi ile) e-ticaret dünyasında yerini almıştır.

Lifos e-ticaretos ile e-ticaret'e yeni bir soluk getirerek kurulum sürelerini minimize etmiş ortalama 1 haftayı bulan kurulum süresini dakikalara indirmiştir. Kolay kurulum sihirbazı ile alan adı(domain) ve barındırma(hosting) hizmetlerini oluşturma işlemleri tek çatı altında toplanmış, sunucu tarafındaki kurulum yükü tamamen ortadan kaldırılmıştır. Firmalar alan adlarını seçip e-ticarete anında başlayabilir hale gelmişlerdir.

E-ticaretos sanal pos hizmeti veren tüm bankalara destek verir. Bu sayede sanal pos başvurusunu tamamlamış olan firmalar bankadan aldıkları parametreleri sisteme girerek anında taksitli satışa başlama imkanı yakalamışlardır.

Daha detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurun, biz sizi arayalım. Formu doldurmak için tıklayınız.

E-Ticaret Referanslarımızı görmek için tıklayınız.



Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım