Kayseri Web Tasarımı

Kayseri web tasarımı, web tasarımı kayseri, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Tasarımı Kayseri

web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, web sitesi kayseri, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri

Web Sitesi Kayseri

web sitesi kayseri, web tasarımı kayseri, Kayseri web tasarımı, kayseri web sitesi, web site tasarımı, web sayfası kayseri, web design kayseri işleri yapmaktadır.

Click For English

banner
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » ÇÖZÜMLER » İnternet Çözümleri » SEO ve Sosyal Ağ

SEO ve Sosyal Ağ

SEO Optimizasyounu  :

Arama Motorları; Milyarlarca sitelerin, Google, Yahoo, Bing, Msn ve Dmoz dizinlerinde olması, web site sahiplerinin kendi alanlarında ilk sayfalarda olmasını tetikliyor. Bunun için, kullanıcıların web sayfanızı kolayca gezebilir bir kodlamayla hazırlanması ve sitenizi anlatır, anlamlı görsellerin kullanılması önemli etkenlerdir.

Web tasarımı; Kurumsal kimliğinizi ve markanızı yansıtmalıdır. Arama Motorları; Web sayfanızın kullanıcıları ne kadar ilgilendirdiğine ve doğru anahtar kelime seçimlerinize bakar.

Global arama motorları, kullanıcıya daha iyi sonuçlar verir. Bunun yanında web siteleri, görseller, mail servisi, blog gibi çeşitli hizmetleri de sunun arama motorları vardır.

En çok talep gören ve ileri teknoloji sahibi olan Google arama motoru, bu kapsamda arama motorlarının en seçkini olarak görünüyor. Ayrıntıya ve kullanıcıya önem vermesi Google'ın lider olduğunun kanıtıdır.

Sosyal Ağlar   :

Sosyal ağlar sitenizin tanıtımında önemli rol oynamaktadır. Günümüzde özellikle Türkiye'de yüzbinlerce kullancısı olan bu ağlarda  yer almak sitenizin ve firmanızın tanıtımında etkilidir. Bu alanlarda etkin ve dikkat çekici bir şekilde yer almanız için verdiğimiz bu hizmet ile, sosyal ağlarda siteniz ile alakalı hesaplar ve sayfalar oluşturuyor, bu sayfalara grafik arayüzleri, çeşitli uygulama ve eklentier hazırlayoruz. Sitenize Facebook taraftar sayınız, Facebook sayfa paylaşımı gibi öğeler ekleyerek, sitenizin tanıtımını binlerce günlük kullanıcısı olan bu sitelerde aktif bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

Lifos olarak her gün gelişen ve yenilenen sosyal ağlarda firmanızın ve hizmet yada ürünlerinizin tanıtımını en iyi koşulda yapabilecek ortamı ve fikri üretmek için çalışıyor ve bu alanları yakından takip ediyoruz.Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım